Peer-Span największy niemiecki producent ściółki wiórowej

 

Ściółka wiórowa Peer-Span dla koni

Peer-Span GmbH wytwarza ściółkę zgodnie z  wysokimi standardami ekologicznymi, jest liderem w produkcji ściółek dla koni na rynku niemieckim. Na żadnej innej ściółce nie odpoczywa tak wiele wierzchowców- mistrzów olimpijskich, światowych, europejskich, zwycięzców World Cup, a także zwycięzców zawodów w skokach i ujeżdżaniu, co na ściółce Peer-Span. Międzynarodowe kluby takie jak klub jeździecki Luther albo  Sören von Rönne, zajmujące się przygotowywaniem koni do zawodów w skokach i ujeżdżaniu, oraz związek hodowców koni Holsteiner Verband słynący ze swoich znanych na całym świecie ogierów hodowlanych, stawiają na ściółki Peer-Span. Czy można mieć lepsze rekomendacje?
Ściółka wiórowa Peer-Span dzięki dokładnemu odpyleniu oraz swej czystości mikrobiologicznej jest najlepszym podłożem dedykowanym dla koni z alergią oddechową (RAO), dla koni będących na diecie, a także koni po zabiegach operacyjnych i chirurgicznych.

 

Ściółka wiórowa Peer-Span w hodowlach psów

Ściółka wiórowa Peer-Span to doskonałe podłoże dla młodych psów orasz szczeniąt od chwili ich narodzin do momentu opuszczenia hodowli. Mikrobiologicznie czyste wióry Peer-Span sprzyjają bezpiecznemu dla matki porodowi, oraz optymalnemu rozwojowi szczeniąt narażonych na infekcje w pierwszym okresie życia. Wysoki standard odpylenia pomaga utrzymać w dobrym stanie oczy oraz zmniejsza do minimum ryzyko wystąpienia alergii oddechowej. Psy utrzymywane na hipoalergicznej ściółce Peer-Span nie kichają i nie ropieją im oczy. Wysokochłonna ściółka wiórowa Peer-Span neutralizuje drobnoustroje oraz woń odchodów. Każdego dnia jest wykorzystywana przez setki hodowców psów różnych ras w Polsce.

 

Ściółka wiórowa Peer-Span dla świnek morskich i innych gryzoni

Ściółka wiórowa Peer-Span jest podłożem najczęściej wybieranym przez profesjonalnych oraz domowych hodowców świnek morskich, myszy i szczurów. O jej zaletach można przeczytać na profesjonalnych forach hodowców zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Doskonałe odpylone, aseptyczne i hipoalergiczne wióry Peer-Span są najczęściej używanym profesjonalnym podłożem w profesjonalnych hodowlach.

 

Ściółka wiórowa Peer-Span dla drobiu

Ściółka wiórowa Peer-Span jest wyjątkowo przyjazna w hodowli drobiu. Jest szeroko stosowana zarówno w małych kurnikach przydomowych jak i największych polskich fermach drobiu. Ściółka Per-Span to podłoże wysokochłonne, odpylone, wolne od salmonelli, dodatkowo w procesie produkcji pozbawione bakterii, grzybów i pleśni. Aseptyczne miękkie wióry pozwalają na długie utrzymanie czystości w kurniku, dzięki wysokiej absorpcja wilgoci drób stoi na suchym i charakteryzuje się najlepszą jakością nóżek.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl