Ściółki dla zwierząt i ludzi: Jak uniknąć alergii? 0

Czy wiesz, że codziennie narażeni jesteśmy na szkodliwe działanie pyłu, który może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i zdrowie naszych zwierząt domowych? W naszym artykule przyjrzymy się, jakie właściwości ma odpowiednia ściółka, która nie tylko skutecznie absorbują wilgoć, ale także minimalizują ryzyko alergii, zarówno dla ludzi, jak i naszych pupili. Odkryj, jakie są najlepsze opcje na rynku, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort Twojemu zwierzęciu!

czytaj całość »
Czy maty stajenne są dobrym rozwiązaniem? 0
Czy maty stajenne są dobrym rozwiązaniem?

Przeczytaj dlaczego coraz więcej właścicieli koni decyduje się na tę innowacyjną rozwiązanie które nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale także zapewnia lepsze warunki dla zwierząt. W naszym artykule przedstawiamy praktyczne wskazówki dotyczące montażu, użytkowania i korzyści płynących z zastosowania mat stajennych, które warto poznać każdemu pasjonatowi koni.

czytaj całość »
Alergia u koni 0

Alergia u koni m.in.RAO (dawniej COPD)

Przyczyny oraz objawy alergii u koni
Profilaktyka oraz zasady postępowania profilaktycznego z koniem chorującym na RAO.

czytaj całość »
Sucha dezynfekcja obory poprawia parametry mleka i wpływa na dobrostan krów 0

Sucha dezynfekcja obory poprawia parametry mleka i wpływa na dobrostan krów

Wśród czterech najważniejszych przyczyn powstawania stanów zapalnych wymienia oraz schorzeń racic, na pierwszym miejscu wymienia się środowisko. I trudno się dziwić, gdyż czystość podłoża, po jakim chodzą i na jakim odpoczywają nasze krowy ma ogromne znaczenie.
 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl